Naše aktivity

Smuteční oznámení

Dne 1.1.2017 nás opustilo jedno úžasné stvoření, které dokázalo vykouzlit úsměv snad na každé tváři a potěšit srdce mnohých. Tím úžasným stvořením byla Sheena – https://sheena0.webnode.cz/, milá a veselá fenka australského ovčáka narozena dne 2.2.2008 Sheena byla asistenční a canisterapeutický...
+

Přednáška pro ošetřovatele v Havířově

Dne 14.11.2016 jsme si připravili odbornou přednášku na téma Canisterapie pro žáky oboru ošetřovatel Středního Odborného Učiliště Dakol v Havířově. Děkuji kolegyňce paní Monice Zabkové s Cassie za vynikající spolupráci. Děkujeme za pozvání a budeme se těšit na příště.
+

Víkendovka bez bariér 2016

Děkujeme za pozvání na úžasnou akci Víkendové setkání bez bariér 2016, kterou pořádal spolek Pomocná křídla Anka ve spolupráci se slečnou Zdeničkou Koldovou. Měli jsme nejen možnost pomoci lidem v oblasti efektivnější komunikace a spolupráce s psími parťáky a pomocníky, ale také...
+

Příjemné překvapení

Děkujeme za příjemné překvapení dětí a pana učitele ze ZŠ Nová Bělá, kteří nás přišli navštívit. Udělalo nám to a samozřejmě i pejskům ohromnou radost :) Už se těšíme na společnou akci ve škole.
+

Pravidelné canisterapie pro Alenku

Dnešní návštěvu si Sheena velmi užívala, protože dostávala spousty dobrůtek. Alenka má vždy pro Sheenku nacyhstané mňamky a Sheena předvádí co vše umí, aby nějakou vyloudila. Opět jsme si všichni užily spousty legrace.
+

Předváděcí akce pro děti ZŠ Mládežnická

Dne 29.9.2016 jsme si připravili zábavně-vzdělávací program pro děti ze ZŠ Mládežnická v Havířově. Proběhly ukázky canisterapeutických psů a zábavně vzdělávací přednáška na téma Prevence proti pokousání dítěte psem, kterou vedla paní Milena Georgiová. Za příjemnou spolupráci děkuji...
+

Dámská jízda

S Miškou, Alenkou a děvčátky jsme si udělali dámskou jízdu a na chvíli zapoměly na všechny starosti a neduhy. Užili jsme si společně, příjemně strávené chvíle, krásné počasí a vynikající borůvkový koláč a spousty dalších dobrot.
+

Prázdninové canisterapie pro Alenku

Krásné letní dny a příjemná atmosféra. Co dodat prostě úžasné podmínky pro canisterapii a vyrazit s Alenkou a Sheenkou na společnou procházku.
+

Canisterapie na akci Setkání rodin z ranné péče

Dne 10.6.2016 proběhlo setkání rodin z ranné péče a my jsme měli nádhernou příležitost být i snašimi psími pomocníky u toho. Na programu byla beseda, projekce, zábavné hry pro děti,  hra na hudební nástroje, zpěv a příjemné společenství s vynikajícím pohoštěním. Náš program obsahoval ukázky...
+

Relaxační procházka s Alenkou

Dne 8.6.2016 byl krásný slunečný den a tak jsme s Alenkou a Sheenkou vyrazily na procházku po okolí Horního Žukova. Příjemně jsme zrelaxovaly a užily si úžasné chvíle :)
+

V JEDNÉ VTEŘINĚ z.s.

Krmelínská 523/305
Ostrava Nová Bělá
724 00

Číslo bankovního účtu spolku: 2611278369 / 0800

IČO: 22852263
Tel: 728 214 523
vjednevterine@seznam.cz
Vytvořeno službou Webnode